Masquerade Role (1.0.9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Administration
sk: Administrácia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sk: Toto pole podporuje tokeny. @browse_tokens_link
