Masquerade Role (1.0.9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Reset
sv: Återställ

en: Roles
sv: Roller

en: About
sv: Om

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sv: Detta fält stöder ersättningstecken. @browse_tokens_link
