MTCaptcha (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: About
bo: གསལ་བཤད
