MTCaptcha (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: standard
hy: ստանդարտ

en: English
hy: Անգլերեն

en: Standard
hy: Ստանդարտ
