MTCaptcha (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: English
bn: ইংরেজী

en: About
bn: সম্পর্কে
