MTCaptcha (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Size
lv: Izmērs

en: Theme
lv: Tēma

en: standard
lv: standarta

en: English
lv: Angļu

en: Standard
lv: Standarta

en: About
lv: Par

en: Private key
lv: Privātā atslēga
