MTCaptcha (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: Size
pl: Rozmiar

en: Theme
pl: Skórka

en: standard
pl: standardowy

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Site Key
pl: Klucz strony

en: English
pl: Angielski

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Standard
pl: Standardowe

en: About
pl: O stronie

en: Private key
pl: Klucz prywatny
