MTCaptcha (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Size
ro: Mărime

en: Theme
ro: Temă

en: English
ro: Engleză

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre
