MTCaptcha (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Size
ca: Mida

en: Theme
ca: Tema

en: standard
ca: estàndard

en: English
ca: Anglès

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Standard
ca: Estàndard

en: About
ca: Detalls

en: Private key
ca: Clau privada
