MTCaptcha (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Theme
el: Θέμα

en: standard
el: βασικό

en: Standard
el: Βασικό

en: About
el: Περί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
