MTCaptcha (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Size
is: Stærð

en: Theme
is: Þema

en: English
is: Enska

en: About
is: Um
