MTCaptcha (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Size
it: Dimensione

en: Theme
it: Tema

en: English
it: Inglese

en: Spam control
it: Controllo spam

en: About
it: Informazioni

en: Private key
it: Chiave privata
