MTCaptcha (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Size
hu: Méret

en: Theme
hu: Smink

en: standard
hu: általános

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: English
hu: angol

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Standard
hu: Általános

en: About
hu: Leírás

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Site key
hu: Webhelykulcs

en: overcast
hu: borult

en: Enable fallback for browsers with JavaScript disabled
hu: Tartalék módszer engedélyezése a JavaScript-et nem futtató böngészők számára.
