MTCaptcha (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Size
eu: Tamaina

en: Theme
eu: Tema

en: English
eu: Ingelesa

en: Standard
eu: Estandar

en: About
eu: (r)i buruz
