MTCaptcha (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Size
gl: Tamaño

en: Theme
gl: Tema

en: standard
gl: estándar

en: Private Key
gl: Chave privada

en: English
gl: Inglés

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Standard
gl: Estándar

en: About
gl: Información

en: Private key
gl: Clave privada
