MTCaptcha (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Size
ja: サイズ

en: Theme
ja: テーマ

en: standard
ja: 標準

en: Site Key
ja: サイトキー

en: English
ja: 英語

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Standard
ja: 標準

en: About
ja: アバウト

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Site key
ja: サイトキー

en: Enable fallback for browsers with JavaScript disabled
ja: JavaScriptを無効にしているブラウザではフォールバックを有効にする
