MTCaptcha (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು
