MTCaptcha (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Size
lt: Dydis

en: Theme
lt: Tema

en: standard
lt: standartinis

en: English
lt: Anglų

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Standard
lt: Standartinis

en: About
lt: Apie
