MTCaptcha (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Size
jv: Ukuran

en: Theme
jv: Tema

en: English
jv: Basa Inggris

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Standard
jv: Standar
