MTCaptcha (8.x-4.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Size
km: ទំហំ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Standard
km: ស្តង់ដារ
