MTCaptcha (8.x-4.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Size
pt: Tamanho

en: Theme
pt: Tema

en: standard
pt: padrão

en: Private Key
pt: Chave privada

en: English
pt: Inglês

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Standard
pt: Padrão

en: All Users
pt: Todos os Utilizadores

en: Private key
pt: Chave privada
