MTCaptcha (8.x-6.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Size
hr: Veličina

en: Theme
hr: Tema

en: English
hr: Engleski

en: Standard
hr: Standardno

en: About
hr: Opis
