MTCaptcha (8.x-6.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Size
ku: قەبارە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: Standard
ku: ستاندارد

en: About
ku: دەربارە
