MTCaptcha (8.x-6.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Size
sl: Velikost

en: Theme
sl: Tema

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: English
sl: Angleščina

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Standard
sl: Standardni

en: About
sl: O modulu
