MTCaptcha (8.x-6.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: Theme
et: Teema

en: English
et: Inglise keel

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Standard
et: Standardne

en: About
et: Programmist

en: Estonian(et)
et: Eesti keel(et)
