MTCaptcha (8.x-6.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Size
he: גודל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: English
he: אנגלית

en: Standard
he: רגיל

en: About
he: אודות
