MTCaptcha (8.x-6.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Size
id: Ukuran

en: Theme
id: Tema

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Standard
id: Standar

en: About
id: Tentang
