MTCaptcha (8.x-6.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Size
oc: Talha

en: Theme
oc: Tèma

en: English
oc: Anglés

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Standard
oc: Estandard

en: About
oc: A prepaus

en: Private key
oc: Clau privada
