mulpo (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: left sidebar
af: linker kantstrook

en: content
af: inhoud

en: right sidebar
af: regter kantstrook

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Search
af: Soek

en: header
af: opskrif

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: edit block
af: wysig blok

en: edit the content of this block
af: wysig hierdie blok se inhoud

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
