mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: content
ast: conteníu

en: right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: Search
ast: Guetar

en: header
ast: cabecera

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina
