mulpo (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: left sidebar
be: левы сайдбар

en: content
be: змест

en: right sidebar
be: правы сайдбар

en: footer
be: футэр

en: Comments
be: Каментары

en: Search
be: Пошук

en: header
be: шапка сайта

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Tools
be: Прылады

en: edit the content of this block
be: рэдагаваць змест гэтага блоку

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
