mulpo (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: left sidebar
bg: лява колона

en: content
bg: съдържание

en: right sidebar
bg: дясна колона

en: footer
bg: подложка

en: Comments
bg: Коментари

en: Search
bg: Търси

en: header
bg: заглавка

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
