mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: content
ca: contingut

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: footer
ca: peu

en: Comments
ca: Comentaris

en: Search
ca: Cerca

en: header
ca: capçalera

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Tools
ca: Eines

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: edit block
ca: edita el bloc

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
