mulpo (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Home
cs: Domů

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: content
cs: obsah

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: Search
cs: Hledat

en: header
cs: hlavička

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Tools
cs: Nástroje

en: Tabs
cs: Záložky

en: edit block
cs: upravit blok

en: edit the content of this block
cs: upravit obsah tohoto bloku

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
