mulpo (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: left sidebar
cy: ystlysfar chwith

en: content
cy: cynnwys

en: right sidebar
cy: ystlysfar dde

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Tools
cy: Arfau

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
