mulpo (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: left sidebar
el: αριστερή πλευρική ζώνη

en: content
el: ύλη

en: right sidebar
el: δεξιά πλευρική ζώνη

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: header
el: κεφαλίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
