mulpo (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
