mulpo (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: content
et: sisu

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Search
et: Otsing

en: header
et: päis

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Tools
et: Tööriistad

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
