mulpo (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Home
eu: Azala

en: left sidebar
eu: ezker albo-barra

en: content
eu: edukia

en: right sidebar
eu: eskuin albo-barra

en: footer
eu: Orri-oina

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Search
eu: Bilatu

en: header
eu: goiburua

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: edit block
eu: editatu blokea

en: edit the content of this block
eu: Bloke honen edukia editatu

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
