mulpo (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: left sidebar
fi: vasen sivupalkki

en: content
fi: sisältö

en: right sidebar
fi: oikea sivupalkki

en: footer
fi: alatunniste

en: Comments
fi: Kommentit

en: Search
fi: Etsi

en: header
fi: ylätunniste

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Tools
fi: Työkalut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: edit block
fi: muokkaa lohkoa

en: edit the content of this block
fi: muokkaa tämän lohkon sisältöä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
