mulpo (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: left sidebar
gl: barra lateral esquerda

en: content
gl: contido

en: right sidebar
gl: barra lateral dereita

en: footer
gl: pé

en: Comments
gl: Comentarios

en: Search
gl: Buscar

en: header
gl: cabeceira

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
