mulpo (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: left sidebar
is: vinstri hliðarstika

en: content
is: innihald

en: right sidebar
is: hægri hliðarstika

en: footer
is: fótur

en: Comments
is: Ummæli

en: Search
is: Leit

en: header
is: haus

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
