mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: left sidebar
ja: 左サイドバー

en: content
ja: コンテンツ

en: right sidebar
ja: 右サイドバー

en: footer
ja: フッター

en: Comments
ja: コメント

en: Search
ja: 検索

en: header
ja: ヘッダー

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Tools
ja: ツール

en: Tabs
ja: タブ

en: edit block
ja: ブロックを編集

en: edit the content of this block
ja: このブロックの内容を編集

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
