mulpo (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: footer
jv: bilah suku

en: Comments
jv: Komèntar

en: Search
jv: Goléki

en: header
jv: irahan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
