mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: left sidebar
ka: მარცხენა გვერდითი ზოლი

en: content
ka: კონტენტი

en: right sidebar
ka: მარჯვენა გვერდითი ზოლი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
