mulpo (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: left sidebar
kk: сол жақ тақтасы

en: content
kk: контент

en: right sidebar
kk: оң жақ тақтасы

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
