mulpo (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ឆ្វេង

en: content
km: មាតិកា

en: right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាង​ស្តាំ

en: footer
km: បាត​កថា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: header
km: បឋម​កថា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
