mulpo (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: left sidebar
kn: ಎಡ ಬದಿಪಟ್ಟಿ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
