mulpo (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: content
lt: turinys

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Search
lt: Paieška

en: header
lt: antraštė

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit the content of this block
lt: Redaguoti šio bloko turinį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
