mulpo (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: left sidebar
mg: fitetezana ankavia

en: content
mg: votoatiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana
